Müşteri YorumlarıYorum Eklemek için Tıklayın

Hoşgeldiniz. Bugün

 

 

Paykasa Bozdurma

Ana Sayfa » Paykasa Bozdurma

12013 DEN BERİ sizlere ön ödemeli kart sektöründe profesyonel olarak destek veren http://artemiskart.com , müşteri odaklı bakışıyla her zaman portföyünü genişletmiştir. Bizler sizin için paykasa bozdurma hizmeti verirken bir çok konuda hassasiyet gösteririz. Güvenli paykasa bozdurma bu hassasiyetler arasındadır. Bununla birlikte müşterilerimizin zararını azaltmak amacıyla bozdurma kurunu yüksek tutmak için çaba sarf ediyoruz. Bu yüzden firmamız sizler için bozdurma işlemlerinde yüksek kur marjı uygulamakta. Yüksek kurdan alınan işlemlerde sizin elinizdeki paykasa kartlar, güncel kura yakin değerde bir kurdan isleme alınır ve sizin banka hesabınıza havale edilir. Banka hesabınıza havale edilmesi 15 dakika sürer.

En güvenilir ve en uygun komisyon oranlarıyla Paykasa kart bozdurma sadece bizde! Sizlere Türkiye resmi bayiliğimizle hizmetimizi veriyoruz. Son derece güvenilir bir şekilde hizmetlerimizi sunarak Paykasa kart adına olan tüm sorunlarınızın giderilmesinde yardımcı oluyoruz. Her zaman en yüksek döviz kurunu değerli müşterilerimize sunmaya gayret gösterirken, işlemlerinizi verdiğiniz kart adedine bağlı olarak 5-10 dakika arasında tamamlıyoruz. Ayrıca tüm bankalarla çalışarak bozum işlemleri sonunda almanız gereken ödemeyi dilediğiniz banka hesabınıza anında gönderiyoruz.

BOZUM İŞLEMLERİNİZ İÇİN “CANLI DESTEK” ÜZERİNDEN ASİSTANLARIMIZA BAĞLANARAK BİLGİ ALABİLİR VE İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

 
 
 
  • %100 Güvenli Bozum

  •